Mängud

“CS:GO” Battle Royale mängulaadi lisati uhiuus kaart, võimalus sõpru elustada ja palju muud

Uus Danger Zone'i kaart kannab nime Sirocco.Foto: Valve

Tulistamismängu “CS:GO” Battle Royale mängulaad sai äsja suure uuenduse, millega lisati mängu uus kaart, võimalus sõpru elustada ja uhiuusi kasulikke esemeid.

Danger Zone’i uus kaart kannab nime Sirocco ja tegu näib olevat kuumas kõrbes asuva lahinguväljaga. Valve lubab, et madistada saab nii väikestes linnades, maa-alustes tunnelites ja ka liivadüünidel.

Veel lisati Danger Zone’i esemed, mis lubavad mängijatel kiiremini liikuda ja kõrgemale hüpata. Uus on ka kaitsekilp, mis vaenlaste tule eest kaitseb, ja droon, millega saab teiste mängijate asukohti välja selgitada. Kasutada saab ka miini, mis vastased kõrgele õhku paiskab.

Pärast uuendust on kõigil lahinguväljalt leitavatel relvadel rohkem kuule, et mängijad peaksid pühendama vähem aega varustuse otsimisele ja toimuks rohkem tulevahetusi. Uue ilme on saanud ka relvade valimise menüüd.

Sarnaselt “Fortnite’ile” ja “Apex Legendsile” saavad nüüd Danger Zone’i mängijad lahingus langenud kaaslasi elustada ja mängu tagasi tuua. Just nagu “Apexis” on “CS:GO” mängijatel nüüd võimalik lahinguväljal esemeid markeerida, et meeskonnakaaslased neid näeksid.

Geeniuse toimetaja Martin Mets proovis Danger Zone’i ja jõudis järeldusele, et tegu on pingelise, aga täiesti mittevajaliku lisandusega “CS:GOle”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.