Mängud

Fotod: krõpsupakk lekitas tänavuse “Call of Duty” pealkirja ja ilmumisaja

Tänavune "Call of Duty" võtab sihikule 2010. aasta "Black Opsi".Foto: Activision

Kuigi ametlikult ei ole tänavu ilmuvat “Call of Duty” mängu veel välja kuulutatud, siis uus leke näib kinnitavat nii mängu nime kui ka ilmumisakna. Eriti veider on asjaolu, et sel korral pärineb leke Doritose krõpsupakilt.

Tundub, et sarnaselt eelmisel aastal ilmunud “Call of Duty: Modern Warfare’iga” on mängu arendaja Activision ka sel korral sõlminud sponsorluslepingu krõpsubrändiga Doritos. Nüüd on internetti lekkinud pildid aasta lõpus müügile tulevast Doritose pakendist, mis pakub tänavuse “Call of Duty” kohta huvitavat infot.

Esiteks, tundub, et varasemad lekked vastavad tõele – tänavuse “Call of Duty” pealkirjaks saab tõepolest “Call of Duty: Black Ops Cold War”. See on Doritose pakile selgelt ära trükitud.

Teiseks, jääb mulje, et sarnaselt eelmise aasta “Call of Dutyle” tuleb ka tänavune mäng välja oktoobris. Pakil on kirjas, et Doritose promokampaania algab 5. oktoobril ja lõppeb jaanuaris. Ka eelmisel aasatl algas koostöö Doritosega oktoobri alguses, paar nädalat enne “Modern Warfare’i” ilmumist. Tänavu kasutatakse tõenäoliselt sama valemit.

(C) Foto: Call of Duty News Twitteri konto kuvatõmmis

Tundub, et Activision on nõuks võtnud vanemad ja tuntumad “Call of Duty” mängud uuesti elule puhuda. Eelmise aasta “Modern Warfare” oli 2007. aastal ilmunud samanimelise mängu uus tulemine ning näib, et tänavune mäng annab uue hingamise 2010. aasta “Call of Duty: Black Opsile”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.