Mängud

Hispaania vutiklubi FC Barcelona lõi uue e-spordi meeskonna, kuid mitte jalgpallis

FC Barcelona uus e-spordi tiim hakkab mängima autojalgpalli.Foto: FC Barcelona

Hispaania tippjalgpalliklubi FC Barcelona pani aluse uuele e-spordi tiimile, mis hakkab võistlema ülipopulaarses autojalkamängus “Rocket League”.

FC Barcelona uus e-spordi meeskond teeb debüüdi Rocket League Championship Seriese Euroopa divisjonis, mis alustab 7. aprillil.

Uues “Rocket League’i” meeskonnas hakkavad võistlema e-sportlased Adrián “Bymateos” Mateos, David “Deevo” William, Daniel “Bluey” Brian ja Yanis “Alpha54” Champenois.

Tiimi treener Robert “Roken” Kendall arvab, et FC Barcelona ridades võistelda on iga sportlase jaoks suur au ja tal on hea meel meeskonda juhtida. “See, et FC Barcelona liitub “Rocket League’iga” on hea nii klubile endale kui ka mängijatele,” arvab ta.

Varasemalt on FC Barcelonal olemas juba “Pro Evolution Soccerit” mängiv e-spordi meeskond, mis võistleb liigas nimega eFootball.Pro.

Hiljuti lõi esimese Eesti professionaalse spordiklubina enda e-spordi tiimi ka jalgpalliklubi Nõmme Kalju. See tiim keskendub esialgu “FIFA” mängimisele, kuid tulevikus on plaanis haaret laiendada.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.