Mängud

Kõlakad: “GTA 6” on töös olnud juba pikalt ja ei tule eelmistest osadest väiksem

"GTA 6" kohta levib taaskord vastakat infot.Foto: imgur

Mõne aja eest kirjutasime “GTA” arendusstuudio Rockstari töötajatelt ja mängutööstuse ekspertidelt pärit info põhjal, et “GTA 6” on varases arendusstaadiumis ja tuleb eelmistest osadest väiksem. Nüüd on levima hakanud vastupidist infot.

Chris Liberty, kes on ka varasemalt “GTA” mängude kohta korrektset infot lekitanud, on väidetavalt Rockstari arendajatelt kuulnud, et “GTA 6” kallal käib töö juba alates 2014. aastast. Tõsi ei ole ka see, et mäng ilmub varasematest osadest väiksema kaardiga – Liberty sõnul tuleb “GTA 6” muljetavaldavalt suure mängumaaga.

Liberty ei ole ainus, kes väidab, et “GTA 6” ei ole varases arendusstaadiumis ja ei ilmu väiksemana. Eelmisel nädalal postitas veel üks Rockstari siseeluga tuttav mängutööstuse asjatundja Twitterisse, et tema info kohaselt on järgmisest “GTA-st” valmis juba üle poole.

Rockstari hiigelmängude arendus on alati neelanud palju aega ning tõenäoliselt ei ole “GTA 6” erand. Eelmine “GTA” ilmus 2013. aastal, praeguse konsooligeneratsiooni alguses. Oleks loogiline, et “GTA 6” soovitakse uksest välja saada samuti enam-vähem paralleelselt käesoleva aasta lõpus ilmuvate uute mängukonsoolidega.

Hiljuti väideti veebiväljaande Kotaku kokku pandud ülevaates, et “GTA 6” kallal algas töö alles hiljuti ning arendajate elude lihtsamaks tegemise eesmärgil ilmub mäng väiksema kaardiga, mida aja jooksul uuendatakse.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.