Mängud

Kõlakas: Microsoft toob turule kaks järgmise põlvkonna Xboxi

Kuigi veel ei teata, milline järgmine Xbox välja näeb, siis internetis ringleb selle kohta erinevaid teooriaid.Foto: Reddit

Microsofti siseeluga tuttavad allikad väidavad Kotakule, et firma plaanib müügile tuua kaks järgmise põlvkonna Xboxi mängukonsooli.

Uue põlvkonna Microsofti konsoolide lipulaevaks saab tehniliselt võimsam Project Scarlett koodnimega Anaconda. Lisaks sellele töötatakse väidetavalt ka odavama ja tehniliselt tagasihoidlikuma plaadimängijaga masina kallal koodnimega Lockhart, millest saaks praegu saadaval oleva Xbox One S All-Digitali järglane.

Odavam alternatiiv

Lockhartist ja Anacondast kuulsime juba eelmise aasta lõpul, kuid suvel toimunud E3 mängumessil kinnitas Microsoft, et keskendub ainult Project Scarletti arendusele. Selle põhjal eeldati, et Lockhartist on loobutud, kuid tundub, et see ei vasta siiski tõele.

Lockhart on mõeldud kitsama eelarvega mängijatele, kellele kõige krõbedam pildiilu ei ole peamise tähtsusega. Kui Project Scarlett peaks mänge jooksutama 4K kvaliteediga, siis Lockhart küündib väidetavalt 1440p resolutsioonini.

Palju küsimärke

Samuti ei ole veel midagi teada hindade kohta. Kui PlayStation 5 hinna kohta lekkis hiljuti usutavat infot, siis Microsoft ei ole Scarletti ja muude konsoolide kohta midagi konkreetset avalikustanud.

Project Scarlett jõuab müügile järgmise aasta lõpus, kuid Lockharti peame tõenäoliselt pikemalt ootama. Spekuleeritakse, et Microsoft plaanib selle masina turule tuua Scarlettist hiljem.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.