Mängud

Kuula ise: “Euro Truck Simulator 2” GPSi uue hääle peaks iga mängusõber kohe ära tundma

Tahad lennujaama minna? Ära muretse, Geralt teab teed!Foto: kuvatõmmis

Rekamängu “Euro Truck Simulator 2” navigatsioonisüsteemi lisati äsja mitmete uute keelte tugi. Uuenduse kõige huvitavam osa on aga see, et nüüd saab sind Tallinnast Varssavisse juhatada “The Witcheri” mänguseeria peategelane Geralt.

Allolevas videos saab kuulda kõiki uusi ingliskeelseid GPSi hääli, kuid video peab kerima 1:16 peale, et kuulda häält nimega “Doug (Raspy)”. Funktsiooni nimi viitab Geraltile hääle andnud näitlejale Doug Cockle’ile. Kui sa ei raatsi “The Witcheri” mängude eest raha välja käia, siis see on vast kõige autentsem viis Geralti seltskonna nautimiseks. Istu, lõõgastu ja lase nõiduri rabeldal häälel end maanteel juhtida.

Eelmise aasta novembris ilmunud “Euro Truck Simulator 2” lisapakk “Beyond the Baltic Sea” hõlmab ka Eestit. Eesti teede valmistamiseks kasutati nii kohapealset uurimistööd kui ka kohalikke abi, ütles Tšehhi mängufirma SCS Software’i 3D-kunstnik Jiri Dosedeli.

Geralti pikad ja hõbedased juuksed ning kriipiv hääl on varsti jõudmas ka seriaalina Netflixi. “The Witcheri” teleadaptsiooni juba filmitakse ning see peaks eetrisse jõudma 2019. aasta teises pooles.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.