Mängud

Maailma populaarseimale striimerile maksti videomängu mängimise eest miljon dollarit

Tyler "Ninja" Blevins teenib videomängude mängimisega pool miljonit dollarit kuus. Foto: Kotaku

Maailma populaarseimale striimerile Tyler “Ninja” Blevinsile maksti väidetavalt umbes miljon dollarit selle eest, et ta mängiks uut Battle Royale mängu “Apex Legends” ja postitaks sellest Twitterisse, vahendab Reuters.

“Apex Legendsi” levitaja Electronic Arts ei avaldanud täpset summat, mis Blevinsile mängu reklaamimise eest maksti, kuid väidetavalt küündis see miljoni dollarini. 5. veebruaril, päev pärast mängu ilmumist postitas Blevins “Apex Legendsi” kohta oma Twitteri kontole ja striimis mängu Twitchis.

Mängude striimimiskeskkonnas Twitch on “Fortnite’i” mängimisega kuulsust kogunud Blevinsil enam kui 13,5 miljonit järgijat. See teeb temast väga efektiivse kanali jõudmaks suure hulga mängijateni.

Tundub, et reklaamikampaaniale kulutatud raha on ennast ära tasunud, sest “Apex Legends” on osutunud edukaks. Üks kuu pärast ilmumist on mängib seda 50 miljonit inimest, mis on neljandik maailma populaarseima mängu “Fortnite’i” mängijaskonnast.

27-aastane Blevins on elukutseline striimer, kes mängib väidetavalt iga päev “Fortnite’i” vähemalt 12 tundi. Tema jaoks on see tasuv töö, sest enda sõnul teenib ta kuus umbes 500 000 dollarit.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.