Mängud

Mis kell saab Eestis mängima hakata täna ilmuvat “Call of Duty: Modern Warfare’i” Battle Royale’i?

Vastus sõltub sellest, kas sul on olemas "Modern Warfare'i" baasmäng või mitte.Foto: Activision

Rubriiki toetab

Täna ilmub “Call of Duty: Modern Warfare’i” tasuta Battle Royale mängulaad “Warzone”. Kuigi “Modern Warfare’i” baasmängu “Warzone’i” mängimiseks omama ei pea, siis selle olemasolust sõltub, millal saad Battle Royale’i mängima hakata.

Kui sul on “Call of Duty: Modern Warfare” olemas, siis saad “Warzone’i” mängima hakata täna kell 17. Arvestama pead ka umbes 15-22 GB suuruse uuendusega.

Need, kes “Modern Warfare’i” ostnud ei ole, saavad samuti “Warzone’i” tasuta alla tirida, kuid peavad ootama kauem ja alla tirima kordades suurema uuenduse. Uutele tulijatele muutub “Warzone” kättesaadavaks Eesti aja järgi kell 21, kuid mängimiseks pead alla tõmbama 80-100 GB faile.

“Warzone’is” läheb korraga lahingusse 150 mängijat kahes mängulaadis: Battle Royale ja Plunder. Neist esimene peaks juba mängijatele tuttav olema – mängijad sisenevad kaardile, kuhu ilmub aina kahanev sõõr ja võidab viimane ellujääja. Plunderis võidab see mängija või tiim, kes kogub kõige enam raha vaenlasi kõrvaldades ning kaardilt ja teistelt mängijatelt asju varastades.

Teistest Battle Royale’idest eristab “Warzone’i” mängu naasmise mehaanika nimega Gulag. Pärast seda, kui esimest korda lahingus langed, pead sa selleks ettenähtud areenil võitma teist langenud mängijat duellis. Kui langenute seas ootavad järjekorras võimalust duelli pidada ka su tiimikaaslased, siis nemad saavad sinu kahevõistlusele kaasa elada.

“Warzone’i” saab mängida üksinda ning kahestes ja kolmestes tiimides. See töötab ka ristvõrgus ja see tähendab, et arvuti, PlayStation 4 ja Xbox One’i omanikud saavad koos mängida.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.