Mängud

Nädalavahetusel on tasuta tulistamismäng “Far Cry 5”

Tasuta saab mängida kuni pühapäeva õhtuni.Foto: Ubisoft

Tänasest kuni 31. mai õhtuni on võimalik tasuta mängida kõmmutamismängu “Far Cry 5” arvutiversiooni.

“Far Cry 5” on võimalik juba praegu alla laadida, kuid mängima saab hakata kell 16. Tasuta mänguperiood lõppeb pühapäeva kell 21.

2018. aastal ilmunu “Far Cry 5” on tulistamismäng, mille tegevus toimub USA-s Montana osariigis fiktsionaalses Hope’i maakonnas, kus on pead tõstnud religioossed fanaatikud püha isa Joseph Seedi juhtimisel. Mängija kehastub ekstremistide tagalasse lõksu jäänud politseinikuks, kelle ülesanne on Seed ja ta lähimad käsilased peatada.

“Far Cry 5” pakub suurt avatud kaarti, tohutult relvi ja rollimänguelemente – kogemuspunktide eest saab lahti lukustada uusi oskuseid, mis sobivad kokku sinu mängustiiliga. Mängida on võimalik ka koos sõbraga üle interneti või arvuti kontrollitud abilistega, kellest osad on üsna veidrad. Lahingusse saab näiteks minna koos hiiglasliku metsseaga.

Kui tasuta prooviperioodi lõpuks peaks “Far Cry 5” sulle meeldima hakkama, siis hetkel saad selle osta 60 euro asemel 15 euroga. Kui mängu ostad, siis saad jätkata sealt, kus tasuta prooviperioodil mängimise lõpetasid.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.