Mängud

Oodata on teadaannet Hogwarts Legacy kohta

Hogwarts Legacy on järgmine mäng Harry Potteri mänguseerias.Foto: Gamerant

Rubriiki toetab

Mängutööstuse siseringis oleva inimese poolt tulnud leke väidab, et Avalanche Software võib valmistuda värske informatsiooni andmiseks Hogwarts Legacy kohta.

Praegu ei ole veel kindel, kas see uue informatsiooni all mõeldakse pilte mängust, uut treilerit või sootuks midagi muud. Lekitaja sõnul on teadaane valmis ning ootab emaettevõtte Warner Bros. Interactive’i heakskiitu.

Uudis tuleb Millie Amandilt, kes on võrdlemisi prominentne lekitaja ja on ka varem andnud avalikkusele täiesti uusi videoid ja pilte mängude kohta.

Gameranti sõnul võib Warner Bros. Interactive oodata teadaande avalikustamisega Harry Potteri seeria autori J.K. Rowlingu imidži pärast.

Portaali sõnul on Rowling tuntud oma transfoobiliste vaadete ja remarkide pärast. Sellepärast on Warner Bros. kõhklev ja mures teate avalikustamisega, kuna kardavad negatiivset tagasisidet kõigele, mis Harry Potteriga seotud.

Rowling on jätnud inimestele viimasel ajal halva mulje, üritades kasumit teenida kõigest Harry Potteriga seonduvast, kuid uudiseid avatud maailmaga Hogwarts Legacyst oleks fännidel endiselt väga hea kuulda. 

Nii kaua, kui endistele fännidele teevad haiget Rowlingu sookriitilised vaated ja kommentaarid, on Warner Bros.’il aga raske frantsiisi pealt sama head kasumit teenida, nagu kunagi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.