Mängud

PlayStation Plusi tellijad saavad juunis tasuta Teise ilmasõtta ja “Tähtede sõtta”

"Star Wars: Battlefront 2" lubab kehastuda ka uutest "Tähtede sõja" filmidest tuntud tegelasteks.Foto: EA

Rubriiki toetab

Esimene juunikuu PlayStation Plusi tellijatele pakutav tasuta mäng avalikustati juba mõne päeva eest, nüüd on selgunud ka teine – selleks on “Tähesõdade” teemaline “Star Wars: Battlefront 2”.

“Star Wars: Battlefront 2” on 2017. aastal ilmunud “Tähtede sõja” filmiuniversumil põhinev tulistamismäng. Kuigi olemas on ka üksikmänguosis, siis “Battlefront 2” on eelkõige loodud netipõhiseid lahinguid silmas pidades.

Ilmudes sai mäng hulgaliselt kriitikat rohkete auhinnakastide ja mikromaksete rakendamise pärast, kuid aja jooksul on olukord tänu mitmetele uuendustele paranenud. Kui otsid tulistamismängu ja oled “Tähtede sõja” fänn, siis on “Battlefront 2” igati asjalik valik.

Teine PlayStation Plusi tasuta mäng avalikustati mõne päeva eest – selleks on samuti 2017. aastal ilmunud “Call of Duty: WWII”, mille tegevus toimub Teise maailmasõja päevil.

“Star Wars: Battlefornt 2” saavad PlayStation Plusi tellijad lisatasuta alla laadida alates 2. juunist, “Call of Duty: WWII” on juba praegu tasuta saadaval. Hetkel veel on võimalik alla laadida ka maikuu PlayStation Plusi mänge.

Tasuta mänge pakutakse hetkel ka mujal. Epic Games Store’is antakse ilma rahata ära kaks “Borderlandsi” mängu.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.