Mängud

Praegu on tasuta arvutimäng, mille taga on ajaloo edukaim ühisrahastuskampaania

"Star Citizen" on üks kallemaid videomänge, mis eales loodud.Foto: Cloud Imperium Games

Rubriiki toetab

Kuni 1. juunini on võimalik tasuta proovida kosmosemängu “Star Citizen”, mis on maha saanud ülimalt muljetavaldava rekordiga – ühisrahastusega on aastate jooksul kogutud üle 275 miljoni dollari.

“Star Citizen” on meeletult ambitsioonikas kosmosemäng, mille arendus algas 2011. aastal ja mis ei ole ikka veel ametlikult ilmunud. Mängu arendus käib jätkuvalt, kuid juba on võimalik proovida selle erinevaid osiseid.

Tegu on ilmaruumis toimuva online-mänguga, kus on võimalik kehastuda galaktiliseks kaupmeheks ja kaasa teha kosmoselahingutes. Olemas on ka esimese isiku vaates tulistamismängu element. “Star Citizen” kutsub neid erinevaid mängulaade mooduliteks, mis peaksid ühel päeval moodustama terviku.

Hetkel on töös ka “Star Citizeni” üksikmängulaad, kus teevad kaasa mitmed maailmakuulsad näitlejad nagu Gillian Andersen, Mark Strong, Andy Serkis, Gary Oldman ja paljud teised.

Hetkel toimub “Star Citizenis” mängusisene üritus Invictus Launch Week, mis on põhimõtteliselt virtuaalne kosmoselaevadele keskenduv mess. Erinevaid kosmoselaevu on võimalik osta soodsama hinnaga ning mitmeid uusi laevu on võimalik tasuta proovida.

Tasuta “Star Citizeni” proovimiseks pead looma endale mängukonto, mida saad teha siin.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.