Mängud

Praegu on tasuta neli arvutimängu, millest kaks saad endale päriseks

Proovi tasuta eelmise aasta ühte suurimat mängu.Foto: Square Enix

Rubriiki toetab

Hetkel on Steami ja Epic Games Store’i vahendusel võimalik tasuta mängida nelja eripalgelist arvutimängu, milles kaks saad puhta muidu alla tirida ja endale jätta.

Steamis on võimalik kuni uue nädala alguseni tasuta proovida mullu suure fanfaariga ilmunud seiklusmängu “Marvel’s Avengers”. Mängu keskmes on Marveli filmidest tuntud Tasujad, kel kõigil oma võimed, tugevused ja nõrkused.

“Marvel’s Avengers” ei saanud ilmudes just kõige soojema vastuvõtu osaliseks, seega enne ostmist on seda kindlasti mõistlik tasuta proovida. Kõige lõbusam on Tasujate mäng sõpradega, sest seda saab mängida ka üle interneti mitmekesi korraga.

Samuti Steamis on võimalik kuni esmaspäevani tasuta mängida lõbusat golfimängu “Golf With Your Friends”. See on ideaalne mäng neile, kellele golf eriti ei meeldi ja kes tahaks eelkõige lihtsalt sõpradega lõbusalt aega veeta.

Korraga lastakse rajale kuni kaksteist mängijat, kes kõik sooritavad oma lööke korraga. Palle lendab läbisegi ja ka rajad on veidralt leidlikud. Kui üksi enam mängida viitsi, siis “Golf With Your Friends” on koos kaaslastega lõbus ajaviide.

Tasuta päriseks saad endale Epicu mängupoe vahendusel rongisimulaatori “Train Sim World 2”. See on ideaalne mäng neile, kes mõtlevad rongidest alati, pidevalt ja intensiivselt.

Tahad sõita erinevate omadustega rongidega Euroopa suuremate linnade vahel? Tead täpselt, millal tuleb suurel kiirusel sõitvas rongis pidureid vajutada, millal uksed lahti teha ja kuidas reisijaid peale lasta? Sel juhul võib olla “Train Sim World 2” just sulle.

Veel jagab Epicu mängupood tasuta laiali tulistamismängu “Mothergunship”. Tegu on tempoka bullet hell stiilis mänguga, kus ekraan on pidevalt täidetud nii sinu ka ka vaenlaste laskemoonaga. Mängu eesmärk on uusi ja võimsamad relvi meisterdades alistada vanelaste horde ja hiiglaslikke bosse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.