Mängud

Praegu saad tasuta alla tirida viimase aja ühe parima rollimängu

"Kingdom Come: Deliverance" on detailne ja ajastutruu aken keskaega.Foto: Warhorse Studios

Rubriiki toetab

Mängupoes Epic Games Store on hetkel tasuta saadaval suurepärane rollimäng “Kingdom Come: Deliverance”.

“Kingdom Come: Deliverance” on realistlik ajalool põhinev rollimäng, mille tegevus toimub 1403. aastal Püha-Rooma impeeriumis Böömimaal. Mängija kehastub sepa pojaks Henryks, kes jääb enda kodukülas korraldatud tapatalgutes ainsana ellu ja liitub kättemaksu korraldamiseks kohaliku aadliku armeega.

Arendajate eesmärk oli luua nii ajastutruu videomäng kui vähegi võimalik. Kohata saab reaalselt eksisteerinud ajaloolisi isikuid ja külastada päriselt olemasolevaid kohti. Realistlikult on üritatud taasluua ka kõike muud, alates arhitektuurist ja riietusest ning lõpetades erinevate armeede võitlusstiilide ja sotsiaalsete oludega.

Mõõgavõitlus on “Kingdom Come’is” raske ja väiksemgi viga võib kalliks maksma minna.

See realismitaotlus laieneb ka mängijategelasele. Henry peab sööma, jooma ja puhkama ning pidevalt ennast täiendama. Sepa pojana ei ole ta mängu alguses meisterlik mõõgavõitleja, vaid peab oma võitlusoskusi arendama. See puudutab ka meie jaoks elementaarseid asju nagu lugemine – tavalised külainimesed keskajal lugeda ei mõistnud ja see käib ka Henry kohta.

Ühele eeskujulikule rollimängule kohaselt mõjutavad mängija otsused “Kingdom Come: Deliverance’i” lugu ning Henry oskustest ja varustusest sõltub, kuidas on võimalik erinevaid ülesandeid läbida. Vastaste mättasse löömine ei ole alati parim lahendus, vahel aitab ka hiilimine, altkäemaksud või mõni muu leidlik lahendus.

“Kingdom Come: Deliverance” on tasuta saadaval kuni 20. veebruarini, mil mäng hakkab uuesti maksma 30 eurot.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.