Mängud

Praegu saad tasuta mängida omapärast strateegiamängu “Iron Harvest”

Foto: Deep Silver

Nädalavahetusel on võimalik Steami vahendusel tasuta proovida omapärast strateegiamängu “Iron Harvest”, mille tegevus toimub pärast Esimest maailmasõda.

“Iron Harvest” on reaalaja strateegiamäng, mis viib 1920ndatesse, kus asjad ei ole päris nii nagu me ajaloost teame. Sõjapidamiseks on leiutatud hiiglaslikud robotmonstrumid, mis fiktsionaalsusest hoolimata näevad siiski välja autentselt ajastutruud.

Mängida on võimalik üksinda, kuid ka koos kaaslastega. Üksi sõtta minnes saab läbi teha loo, mis hõlmab enam kui 20 missiooni ja üheksat erinevat tegelast, kel on kõigil oma hiiglaslik metalne sõjamasin. “Iron Harvesti” lugu on võimalik läbida ka koos sõbraga.

Kokku on mängija kasutuses üle 40 erineva üksuse. Lisaks hiiglaslikele sõjamasinatele saab lahingusse saata ka jalaväelasi ja väiksemaid sõjamasinaid. Lahinguvälja kontrollimiseks tuleb valmis ehitada oma baas ning seda pidevalt arendada.

“Iron Harvest” on tasuta mängitav kuni pühapäevani. Kui prooviperioodil peaks mängu sulle meeldima hakkama, siis hetkel saad selle kätte 50% odavamalt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.