Mängud

Red Dead Redemption 2 Online beeta algab juba homme

Peagi saab koos sõpradega lumistes mägedes ringi kapata. Foto: Rockstar Games

“Red Dead Redemption 2” mitmikmängu beetaversiooni on võimalik testima asuda juba 26. novembril.

The Verge’i andmetel kõik “Red Dead Redemption 2” omavad mängijad veel homme siiski beetasse sisse ei saa. Esimesena, 26. novembril, saavad mängu netiversioonile ligipääsu need, kes ostsid “Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition” eriversiooni.

Järgmisel päeval pääsevad beetasse need, kes mängisid “Red Dead Redemption 2” mängu väljalaskekuupäeval, 26. oktoobril. Neljapäeval avaneb beeta neile, kes mängisid põhimängu 26. ja 29. oktoobri vahel, ja 30. novembril avaneb beeta kõigile huvilistele.

“Red Dead Redemption 2” mitmikmänguversioon kannab ametlikult nime “Red Dead Online” ja leiab aset põhimänguga samal kaardil, mida on väidetavalt koos mängimise lihtsustamiseks mugandatud. Mängijad saavad endale tegelase luua ja tema võimeid ning oskusi vastavalt oma mängustiilile mugandada.

Koos sõpradega saab luua kuni kaheksaliikmelise bandiidikamba, kellega saab koos vaenlastega tapelda, kalastada, jahtida ja palju muud teha.

“Red Dead Redemption 2” teenis avanädalavahetusel üle 725 miljoni dollarit ja mängijad on mööda Metsikut Läänt ringi kapates jõudnud juba tekitada hulgaliselt kummalisi ja humoorikaid olukordi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.