Mängud

Täna ilmuv “Call of Duty” Battle Royale ei vaja PS Plusi, kuid nõuab Xbox Live Goldi

PlayStationi omanikud saavad "Warzone'i" näol parema pakkumise.Foto: Activision

Rubriiki toetab

Kui plaanid õhtul alla tirida “Call of Duty: Modern Warfare’i” tasuta Battle Royale mängulaadi “Warzone”, siis tea, et tasulist PlayStation Plus tellimust selleks vaja ei lähe. Xboxi omanikud on täbaramas olukorras – “Warzone” eeldab tasulise Xbox Live Goldi olemasolu.

Lisaks PS Plusi nõude puudumisele antakse PlayStationi omanikele tasuta ära ka veel teadmata sisuga Warzone Combat Pack. Xboxil mängijateni see lisasisu ei jõua.

See tähenda, et kuigi “Warzone’i” saab kõigil platvormidel alla tirida ilma rahata, siis PlayStationil on see päriselt ka tasuta. Xboxil võib “Call of Duty” Battle Royale nii mõnegi mängija jaoks jääda Xbox Live Gold tellimuse taha.

“Warzone’is” läheb korraga lahingusse 150 mängijat kahes mängulaadis: Battle Royale ja Plunder. Neist esimene peaks juba mängijatele tuttav olema – mängijad sisenevad kaardile, kuhu ilmub aina kahanev sõõr ja võidab viimane ellujääja. Plunderis võidab see mängija või tiim, kes kogub kõige enam raha vaenlasi kõrvaldades ning kaardilt ja teistelt mängijatelt asju varastades.

Teistest Battle Royale’idest eristab “Warzone’i” mängu naasmise mehaanika nimega Gulag. Pärast seda, kui esimest korda lahingus langed, pead sa selleks ettenähtud areenil võitma teist langenud mängijat duellis. Kui langenute seas ootavad järjekorras võimalust duelli pidada ka su tiimikaaslased, siis nemad saavad sinu kahevõistlusele kaasa elada.

“Warzone’i” saab mängida üksinda ning kahestes ja kolmestes tiimides. See töötab ka ristvõrgus ja see tähendab, et arvuti, PlayStation 4 ja Xbox One’i omanikud saavad koos mängida. Vaata siit, millal saad hakata “Warzone’i” Eestis mängima hakata.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.