Mängud

Tänasest saavad PlayStationi omanikud tasuta päriseks viimaste aastate ühe parima seiklusmängu

PlayStationi ühe parima mängu saad nüüd tasuta endale.Foto: kuvatõmmis

Rubriiki toetab

Kõik PlayStationi omanikud saavad praegu tasuta päriseks alla laadida kõrgelt hinnatud seiklusmängu “Horizon Zero Dawn: Complete Edition”.

Mängu allatirimiseks ei ole vaja mänguteenuse PlayStation Plus tellimust, “Horizon Zero Dawn” on kõigile PlayStationi omanikele tasuta saadaval. Mängu saad tasuta alla tirida PlayStationi e-poest kuni 15. mai varahommikuni.

“Horizon Zero Dawn” antakse tasuta ära Sony korraldatava Play At Home ürituse raames, millega üritatakse koroonapandeemia raames inimesi kodus püsima. Tasuta pakutakse mängu “Complete Editionit”, millega saad kaasa ka mahuka lisa “The Frozen Wilds”, mis pikendab mänguaega veelgi.

“Horizon Zero Dawn” on 2017. aastal eksklusiivselt PlayStationile ilmunud ülikõrgelt hinnatud seiklusmäng. Loo keskmes on Aloy, noor kütt, kes elab näiliselt kiviaegses ühiskonnas. Näiliselt sellepärast, et suurem osa Aloy maailmas elavatest loomadest on sünteetilised robotid ning maa sees turritavad välja iidsete linnade jäänused.

Aloy ülesandeks saab välja selgitada, kuidas on maailm uuesti kiviaega paisatud ja miks on varasemalt rahumeelsed robotloomad äkitselt agressiivsemaks muutunud.

Lisaks “Horizon Zero Dawnil” on PlayStationi kasutajatel hetkel võimalik kätte saada veel üheksa tasuta videomängu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.