Mängud

Tänasest saavad PS Plusi tellijad tasuta mängida eelmise aasta ühte parimat PlayStationi mängu

Kui sul on olemas PlayStation Plus, siis saad "Final Fantasy VII" juba praegu alla tirida.Foto: Square Enix

Rubriiki toetab

Alates 2. märtsist saavad mänguteenuse PlayStation Plus tellijad lisatasuta alla tirida eelmisel aastal ilmunud ja valju kiidulaulu osaliseks saanud mängu “Final Fantasy VII Remake”.

1997. aastal ilmunud rollimäng “Final Fantasy VII” on tuntumaid ja armastatumaid videomänge, mis eales loodud. Mullu lasti välja PlayStation 4 peale välja selle mängu kaasajastatud versioon, mis toob endaga kaasa tõsiselt võimsad uuendused.

Algse “Final Fantasy VII” süžee, tegelased ja asukohad on jäänud muutumatuks, kuid audiovisuaalselt on “Remake” tõsiselt vinge kogemus. Graafika, heli, valguslahendused ja tegelaste mudelid on kõik kaunid ja muljetavaldavalt detailsed.

Tasub mainida, et “Final Fantasy VII Remake” ei hõlma terviklikku “FInal Fantasy VII” mängu. Kuna 1997. aasta rollikas on hiiglaslik, siis seetõttu on uus versioon hakitud mitmeks osaks. Hetkel on ilmunud vaid esimene osa ja selle saavadki PS Plusi tellijad tasuta alla laadida.

“Final Fantasy VII Remake” on saadaval PlayStation 4 ja PlayStation 5 peal. Täiemahuline PlayStation 5 uuendus saabub suvel, kuid juba praegu tuleb “Remake” Sony uuel konsoolil natukene krõbedama graafika ja kiiremate laadimisaegadega.

Lisaks “Final Fantasy VII Remake’ile” saavad PS Plusi tellijad tänasest tasuta alla tirida uue PlayStation 5 mängu “Maquette”, PS VR mängu “Farpoint” ja märuli “Remnant: From the Ashes”. Kuni 5. märtsini on saadaval ka veebruari PS Plusi mängud, mille hulka kuulub ka ainult PlayStation 5 peal mängitav “Destruction AllStars”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.