Mängud

Ülihea pakkumine: osta üks mäng soodsa hinnaga ja saad viis teist mängu tasuta kaasa

Selle aasta üks parimaid musta reede mängupakkumisi on kohal.Foto: kuvatõmmis

Mängupoes Green Man Gaming on magusad musta reede pakkumised juba kohal. Paljud ülipopulaarsed arvutimängud on suurest alla hinnatud ning mitmete ostude puhul saad veel pealekauba viis mängu tasuta kaasa.

Mida pakutakse? Näiteks “Red Dead Redemption 2” on 26% odavam ja maksab 44,15 eurot, “Borderlands 3” on alla hinnatud 40% ja maksab 36,17 eurot ning äsja ilmunud mäki burksi meenutav “The Outer Worlds” on hinnast kaotanud 33% ja maksab 40,49 eurot.

Green Man Gamingu musta reede pakkumisi sirvides näed mainitud kolme mängu juures märget +5. See tähendab, et nende ja kõikide teiste sarnaselt markeeritud mängude ostuga saad kaasa koodi, millega saad valida endale 5 tasuta mängu etteantud valimi seast. Tasuta mängud saad endale päriseks.

Tegu on väga hea diiliga, pakutakse koos mitmete uute ja populaarsete mängudega. Viis mängu saad tasuta kaasa näiteks “Assassin’s Creed Odyssey’ga”, mis on 59% alla hinnatud ja maksab 24,30, ja ka “Far Cry 5”, mis on 77% odavam ja maksab 13,50.

Nädala jooksul tasub pakkumistele uuesti pilk peale visata, sest Green Man Gaming plaanib jooksvalt müügile tuua uusi soodsa hinnaga mänge.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.