Mängud

Video: legendaarne arvutimäng “Return to Castle Wolfenstein” saab uhke graafikauuenduse

Pea 20-aastast "Return to Castle Wolfensteini" ei ole unustatud.Foto: kuvatõmmis

Oktoobris jõuab Steami 2001. aastal ilmunud tulistamismängu “Return to Castle Wolfenstein” graafiliselt uuendatud versioon, mis on esialgse mänguga võrreldes suur samm edasi.

Mitmikmängu siit otsida ei tasu, uueks saab ainult mängu üksikmängijale mõeldud osa. “Return to Castle Wolfensteini” üksikmäng saab aga see-eest lisaks kaasajastatud graafikale ka sisulisi uuendusi, mis peaksid selle modernsele mängijale käepärasemaks tegema.

Lisaks kaunimale graafikale lubatakse mängu uues versioonis targemaid vastaseid ja uhiuut raskusastet. Mängu on lisatud ka 12 uut tulirelva ning relvade kasutamine peaks nüüd näima realistlikumana.

Graafiliste uuendustena on mängu lisatud uued tegelasmudelid ja tekstuurid, mitmeid uusi helisid ning värsked ilmastikuefektid vihma ja lume näol. Kaasaegseid monitore silmas pidades tuleb uue versiooniga kaasa ka laiekraani tugi.

“Return to Castle Wolfensteini” uuendus peaks Steami jõudma 15. oktoobril. Muide, hiljuti sai väga võimsa tasuta saadaval oleva graafilise uuenduse ka “The Witcher 3”.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.