Mängud

Video: PlayStationi, Xboxi, Switchi ja ülivõimsa arvuti hübriidmasin on iga mänguri suurim unistus

Siin saavad kokku PlayStation, Xbox, Switch ja mänguriarvuti.Foto: kuvatõmmis

Tehnikafirma Origin PC on kokku pannud iga mängufänni helesinise unistuse. Ühte kesta on mahutatud PlayStation 4 Pro, Xbox One X, Nintendo Switch ja ülivõimas mänguriarvuti.

Sellest võib jääda mulje, et erinevad konsoolid on lihtsalt üksteise otsa torni laotud ja siis arvutiga ühendatud, kuid Origini lahendus on palju kaunim. Erinevad konsooliosised on arvuti korpusesse mahutatud elegantselt ja kirsiks tordiks on vesijahutus, mis on PlayStationi puhul sinine ja Xboxi puhul roheline.

Veel on huvitav näha, et arvutisse ei ole sisse monteeritud Nintendo Switchi riistvara, vaid pigem konsooli dokk. Nii on võimalik Switchi jätkuvalt kasutada pihukonsoolina ja kui tekib soov mängida suuremal ekraanil, saab Switchi arvuti korpuse küljel asuvasse avausse sisestada.

Origin PC on hübriidmasina nimeks pannud The Big O. Eeltellima ei ole veel siiski mõtet joosta, sest ei ole lootustki, et The Big O kunagi müüki jõuaks. See teeks Sony, Microsofti ja Nintendo kahtlemata väga kurjaks.

The Big O toob kokku võimsa mänguriarvuti ja kõik hetkel müügil olevad konsoolid, kuid üks juutuuber on juba jõudnud ehitada ka PlayStation 5, et uurida, kui realistlikud on Sony uhked lubadused nende järgmise generatsiooni masina kohta.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.