Mobiilimängud

Eestis on nüüd saadaval tasuta “Call of Duty” mobiilimäng ja see on tegelikult päris hea

100 mängijaga Battle Royale tuleb tasuta telefoni.Foto: Activision

Täna ilmub iOS-i ja Androidi seadmetele mobiilimäng “Call of Duty: Mobile”, mida on juba praegu võimalik tasuta alla tõmmata.

“Call of Duty” mobiiliversioonis on olemas konsooli- ja arvutimängudest juba tuttavad mängulaadid: Free-For-All, Frontline, Team Deathmatch, Hardpoint ja Domination. Lisaks sellele saab mobiilidel mängida ka Battle Royale’i, mis toetab 100 mängijat.

Mängijatel on võimalik kasutada erinevaid “Call of Duty” seeriast tuntud tegelasi ja mängida tuttavatel kaartidel. Olemas on näiteks Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Standoff, Crash ja Killhouse. Arendajad on lubanud, et tulevikus luuakse ka uusi kaarte, mis saavad olema saadaval vaid “Call of Duty: Mobile’is”.

“Call of Duty” mobiilimängus on olemas pea kõik funktsioonid, mis konsooli- ja arvutiversioonides.Foto: kuvatõmmis

Mängus on võimalik lahti lukustada relvi ja varustust ning neid erineval moel uuendada. Näiteks pärast enda esimest matši teenisin välja granaadi ja optilise sihiku enda automaadile.

Mõistagi on mängus olemas ka mikromaksed ning sisu on võimalik osta pärisraha eest. Odavamad relvad maksavad 800 mänguraha, kallimad 1600. Mängusiseses poes peab 800 ühiku mänguraha eest välja käima 10,99 eurot.

Aga tulistamismängude fännid võiksid “Call of Duty: Mobile’it” proovida küll. Puutetundlikul ekraanil tegelast kontrollida ei ole keeruline ja erinevat lahtilukustatavat kraami on mängus küllaga. Lihtsalt mikromaksetest peab üritama mööda vaadata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.