Raamat

Eestis on nüüd müügil ülipopulaarse mänguri Ninja raamat, mis õpetab striimimisega miljoneid teenima

Ninja uus raamat õpetab, kuidas striimijana läbi lüüa.Foto: Dexerto

Rahva Raamatu e-poodi on müügile jõudnud maailmakuulsa striimija Tyler “Ninja” Blevinsi raamat “Ninja: Get Good”. Raamatus õpetab Ninja, kuidas saada videomängumaailmas sama edukaks kui tema.

160-leheküljeline ja kõvakaaneline “Ninja: Get Good” maksab artikli avaldamise hetkel Rahva Raamatus 31,38 eurot. Hetkel on raamatut alles vähem kui 10 eksemplari, seega huvilistel on mõistlik kiiresti tegutseda.

“Ninja: Get Good” õpetab algajatele striimijatele erinevaid oskusi, mis peaksid aitama neil saada sama edukaks kui Ninja. Räägitakse näiteks ideaalse mänguriarvuti ehitamisest, mängudes paremaks saamisest, Twitchis fännibaasi loomisest, edukalt striimimisest ja paljust muust.

Nüüd ka Eestis.Foto: Goodreads

Raamat ilmus augusti alguses ja see on vastu võetud üsna soojalt. Lugemiskeskkonnas Goodreads on selle hinne 4.5/5 ja Amazonis on Ninja raamatut hinnatud skooriga 4/5.

Tyler “Ninja” Blevins lõpetas hiljuti koostöö maailma suurima striimimiskeskkonnaga Twitch ja sõlmis eksklusiivsuslepingu Mixeriga, mille eest maksis Microsoft Blevinsile väidetavalt röögatu rahasumma. Ninja poolt tühjaks jäetud Twitchi kanalit kasutati aga kummalisel kombel pornograafiliste striimide promomiseks.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses