Raamat

Jõululärm käib närvidele? New York Timesi bestsellerites pole jõuludest veel sõnagi

Jõulud lähenevad peatamatult ja aisakellade lärmi saatel. Vaateaknad on täis jõuluvanasid, kes mööda köit üles alla ronivad, kuuse otsas karjuvad päkapikud “Oh kuusepuu!” ja öösiti võib kuulda inglikoooride häälte lahtilaulmist, ikka “rellorello…”

Vaigista see lärm ja taandu vaikselt toa nurka, siruta jalad kaminasse, või kui seal tuli on, siis vähemalt sinna suunda, mulista vaikselt tassist jõuluglögi ja loe raamatut, sest siit tuleb parimatest parim, populaarsematest populaarseim. Selle nädala New York Timesi populaarseimate ilukirjanduslike bestsellerite nimistu

George R.R. Martin – FIRE AND BLOOD

See raamat jutustab loo Targaryeni maja ajaloost ja on esimene kahest selleteemalisest raamatust. George R.R. Martin, kes on kirjutanud maailmakuulsa “Troonide Mängu” sarja seletab siin lahti sarjas toimunu ajaloo ja minevikusündmusi.

Raamatut saad osta Apollost ja Rahva Raamatust. E-raamatuna Kindle’ist ja audioraamatuna Audible’ist.

James Patterson – TARGET: ALEX CROSS

Alex Cross on kriminaaluurija, kes lahendab pidevalt ülikeerulisi kuritegusid. Selles loos on kaalul nii tema, kui ka tema perekonna elu ja Cross peab mängu panema kõik oskused, et kõik osapooled sündmusest eluga välja tuleksid.

Hangi e-raamat Kindle’ist või audioraamat Audible’ist.

John Grisham – THE RECKONING

Miks läheb linnaelanike üks lemmikelanikke, Pete Banning, kes on töökas, rikas, pereisa ja hea sõber, ühel päeval kirikusse ja tapab pastori, kes on ta sõber? Veel enam, oma tegu ei põhjenda ta kellelegi, ei perele, teistele elanikele, kohtule, politseile, öeldes vaid, et “Mul pole mitte midagi öelda.”

Selgita välja! Osta e-raamat Kindle’ist või kuula audiot Audible’ist.

Michael Connelly – DARK SACRED NIGHT

See on detektiiviromaan, mis algab üsnagi tavatult. Detektiiv Renée Ballard töötab öövahetuses ning hommiku hakul tagasi politseijaoskonda naastes leiab ta kellegi võõra vanades toimikukappides sobramas. Ta viskab mehe välja, kuid seejärel selgub, et tegemist on endise detektiivi Harry Bosch’iga. Selgub et Bosch uurib lugu 15 aastase tüdruku brutaalsest mõrvast, mis ammu lahenduseta rippuma jäänud. Kaks detektiivi asuvad juhtumiga tegelema.

Raamatut saad osta Rahva Raamatust, e-raamatuna Kindle’ist ja audioraamatuna Audible’ist.

Janet Evanovich – LOOK ALIVE TWENTY-FIVE

Ühe võileivarestorani juhatajad kaovad pidevalt. Töötajad pakuvad välja, et tegemist on tulnukate rünnakutega, teised jälle, et sarimõrvariga. Nii või naa, on asjad päris hapud.

Mis tegelikult toimub?

Raamatut saab lugeda e-raamatuna Kindle’ist, audioraamatuna Audible’ist.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.