Raamat

“Unejutud mässumeelsetele tüdrukutele“ ehk raamat, mis võiks iga noore neiu kingikotis olla

Jõuludeni on jäänud vaid loetud päevad. Mänguasjapood on tühjaks ostetud, Legod ja nukud pakitud ja kappi peidetud, aga hinges ikka miski kripeldab. Mänguasjad on vahvad, aga tahaks midagi sellist, mis on samal ajal äge, õpetlik ja inspireeriv. Mida valida?

“Unejutud mässumeelsetele tüdrukutele“ on suurepärane kingitus igale noorele neiule. Raamat sisaldab 100 muinasjutuvormis tõestisündinud lugu erakordsetest naistest, kes on oma tegevuse läbi suutnud maailma muuta. Teiste hulgas saab raamatust lugeda nii Elizabeth I, Amelia Earharti, Serena Williamsi, Malala Yousafzai kui ka Michelle Obama lugusid – nad kõik on teinud suuri tegusid väga erinevatel elualadel.

Lisaks lugudele on erilised ka illustratsioonid. Nende autoriteks on 60 erinevat naiskunstnikku üle maailma, kes on suurepäraselt suutnud tabada iga naise isiksust ja omapära.

“Unejutud mässumeelsetele tüdrukutele“ on jõudnud New York Timesi ja Sunday Timesi bestsellerite nimekirja, raamatut on müüdud üle miljoni koopia ning see on murdnud ka ühisrahastusplatvormi Kickstarter rekordeid.

Raamatut saab soetada näiteks Rahva Raamatust ja Apollost.

Et maailmas valitseks võrdsus, on sarnane raamat on kirjutatud ka poistele. “Lood poistest, kes julgesid erineda“ sisaldab 100 erakordset lugu kuulsatest ja vähem kuulsatest meestest, minevikust ja tänapäevast. Ka seda raamatut saab soetada nii Rahva Raamatust kui Apollost.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.