Seriaalid

Elisa toob sügisel ekraanile uue adrenaliinirohke autosaate

Saatejuhid on Koit Toome, Saara Pius ja Indrek RaadikFoto: Elisa

Tänavu sügisel toob Elisa teleekraanidele midagi uut – luksusautod, võidusõidud ja ekstreemsused. Uus telesaade “Pöördes“ pole tegijate sõnul lihtsalt autosaade, vaid inimese ja auto vahelise suhte saade.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas pressiteates, et on väga hea meel, et pikalt küpsenud mõte hakkab lõpuks käegakatsutavat vormi võtma.

“Me oleme aastaid toonud oma vaatajateni parimaid Eesti telesarju, kuid midagi nii pöörast, ägedat ja naljakat, kui hakkab toimuma oktoobris, ei ole me varem teinud. On, mida oodata!“ märkis ta.

Uues telesaates, mille võtted on juba alanud, tuuakse vaatajani isendid, keda Eesti teedel ei kohta, tutvustatakse mõttekaid ja mõttetuid suundi ning uuritakse Eesti mootorite maailma iga nurga alt – läbi kiiruse, huumori ja adrenaliini.

Saatejuhtideks on alati riskialdis Saara Pius, perfektsionistlik Indrek Raadik ja praktik Koit Toome.

Saate produtsent Karl Kermes sõnas, et taltsutatakse taltsutamatut ja nihutatakse nii saatejuhtide, kui ka tehnika piire.

“”Pöördes” saade on kõigile, kes vähegi oskavad autode, adrenaliini, tehnika, kiiruse, jõu, ilu ja hea huumori peale pöördesse minna. Tegevustiku ja situatsioonide loomisel oleme lauale võtnud erinevad eluvaldkonnad ning põiminud need suhteks autode ja tehnikaga. Saab sissevaate ja lahenduse nii maal elamiseks, abiellumiseks, kui ka miljonäriks olemisele,” selgitas ta.

“Avame saateosaliste iseloomu ootamatutest nurkadest ja paneme nad rollidesse, kus nad varem pole olnud. Saatejuhid Saara Pius, Summer ja Koit Toome on vägagi kütusejanused ning action’i näljased ja seda on ka ekraanilt näha,“ lisas Kermes.

Saatesarja “Pöördes” kuuest osast koosnev esimene hooaeg jõuab eksklusiivselt oktoobris Elisa Huubi, kuhu lisandub käesoleva aasta jooksul veel mitmeid eestikeelseid originaalsarju.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.