Seriaalid

Ruttu vaatama: hittseriaal “Sõbrad” võib varsti Netflixist kaduda

Üks maailma populaarsemaid seriaale “Sõbrad” võib Netflixile selja pöörata, juhul kui sarja õiguseid omav firma asutab enda voogedastusplatvormi, vahendab Screenrant.

“Sõprade” kodustuudio Warner Media plaanib tulevikus rajada päris oma striimimisteenuse ning on igati loogiline, et kliente üritatakse püüda ühe armastatuima komöödiaseriaali abiga. Hiljuti nimetas firma juht “Sõpru” Warneri kroonijuveeliks ja andis aimu, et ei pea vajalikuks seda teistega jagada.

Netflixi bossid on mõistagi huvitatud sellest, et “Sõbrad” võimalikult pikaks ajaks just nende teenuse vahendusel kättesaadavaks jääks. Detsembris käis Netflix välja umbkaudu 100 miljonit dollarit õiguse eest seriaali kuni 2020. aastani näidata. Aeg näitab, kas striimimisgigant on valmis “Sõprade” eest tulevikus veel rohkem raha välja käima.

Netflixis on aru saadud, et väljast sisseostetud sisu peal lõputult liugu lasta ei saa. Hiljuti teatati, et kavatsetakse investeerida miljardeid dollareid originaalsisu ja voogedastusinfrastruktuuri arendamisesse.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.