Seriaalid

Selgusid voogedastuskeskkondade enimotsitud sarjad ja filmid

"Black Widow" oli enimotsitud Disney+-i film 99 riigisFoto: MArvel

SimpleGhar viis läbi uuringu, mille käigus selgusid nii Netflixi, Apple TV+-i, Disney+-i kui ka Amazon Prime Video populaarseimad sarjad ja filmid. Lisaks avaldati statistikat riikide kaupa.

Netflix

Selle aasta juunis läbiviidud uuringust selgus, et Netflixi sarjadest on kasutajad enim otsinud “Squid Game’i” – Lõuna-Korea sari oli enimotsitud seriaal 126 riigis, kirjutab NME.

Sellele järgnesid noortesari “Elite” ja ajastudraama “Bridgerton”. Mõlemat sarja otsiti enim kolmes riigis. Juunis palju tähelepanu saanud “Stranger Things” sai esikoha vaid ühes riigis.

Mis puutub filmidesse, siis on Netflixi enimotsitud filmid “Don’t Look Up” (esikoht 42 riigis) ja “Red Notice” (esikoht 25 riigis).

Apple TV+ ja Disney+

Apple TV+-is haaras otsituima filmi tiitli Oscari-võitja “Coda”, mis sai esikoha 71 riigis, Disney+-i populaarseim film on aga “Black Widow”, mis oli enimotsitud 99 riigis ja mis edestas pikalt “Cruellat” ja “Lucat”.

Sarjadest oli Apple TV+-is kõige populaarsemad “Ted Lasso” (esikoht 46 riigis) ja “See” (esikoht 40 riigis). Disney+-i edetabeli vallutas aga 101 esikohaga “Loki”.

Amazon Prime Video

Prime Video vaatajate lemmikuks osutus sarjadest “Invincible”, mis oli enimotsitud sari 62 riigis. Sellele järgnesid 13 esikohaga “The Wheel of Time” ja seitmse esikohaga “The Boys”.

Võimalik, et tänaseks on tulemus muutunud, sest uuringu läbiviimise ajal ei olnud keskkonnas veel “Sõrmuste isanda” uut jätkusarja, mis Prime Video hitiks on kujunenud.

Filmidest otsiti kõige rohkem aga “The Tomorrow Wari” (61 esikohta) ja “Cinderellat” (12 esikohta).

Eestlaste lemmikud

Lisaks platvormide statistikale saab tulemusi näha ka riigiti. Eestlased otsisid Netflixi sarjadest enim “Squid Game’i” ja filmidest “Don’t Look Upi”.

Disney+-is meeldib Eesti kasutajatele aga seriaal “Loki” ja film “Black Widow”. Apple TV+-i puhul Eesti kohta filmide statistika puudub, sarjadest on aga siingi populaarseim “Ted Lasso”.

Amazon Prime Videost otsisid eestlased enim filmi “The Tomorrow War”, filmide kohta andmed tabelis puuduvad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.