Seriaalid

“Troonide mäng” on läbi. Need 5 Netflixi seriaali aitavad kaotusvaluga toime tulla ja edasi elada

Nagu "Troonide mäng" ilma draakonitetaFoto: Netflix

“Troonide mängu” viimane hooaega on nüüd lõplikult läbi saanud ja uusi samas universumis aset leidvaid seriaale tuleb veel pikalt oodata.

Siiski, seda vastset hinges haigutavat tühjust oleks nüüd kärmelt vaja millegi uue vaatamisega täita. Eks igal ühel olid omad põhjused, miks “Troonide mängu” nautida. Anname oma vaatamissoovitused erineva maitsega inimestele.

Neile, kellele meeldib keskaegne maailm.

Knightfall

See ajalooline seriaal jälgib templirüütlite ordu tõusu ja langust. Pärast äpardunud ristisõdu saadakse uut infot püha graali asukoha kohta ning selleni jõudmiseks peetakse veriseid lahinguid. Sarja teises hooajas teeb kaasa ka “Star Warsist” tuntud Mark Hamill.

The Last Kingdom

Just nagu “Troonide mäng” räägib ka see sari seitsme kuningriigi ühele valitsejale allutamisest. Sedapuhku on tegevuskohaks 9. sajandi Inglismaa, kus viikingite poolt röövitud ja üles kasvatatud peategelane peab otsustama, kas võidelda taanlaste või inglaste poolel.

Neile, kellele meeldivad “Troonide mängu” osatäitjad

Frontier

18. sajandi Kanada karusnahaküttidest rääkiva sarja tõmbenumbriks on Jason Momoa, kes  kehastas  “Troonide mängu” esimestes hooaegades Daeneryse kaasat khaal Drogot. “Frontieris” on Momoa “Troonide mängu” kuumad stepid vahetanud jäiste lumeväljade vastu.

Bodyguard

Richard Maddeni roll Robb Starkina lõppes “Troonide mängu” kolmanda hooaja kurikuulsas Punases pulmas. Selles auhindadega pärjatud poliitilises põnevikus mängib Madden sõjaveterani, kes asub tööle Suurbritannia siseministri turvamehena.

Neile, kellele meeldivad võitlused zombidega

Black Summer

See sari on palju masendavam, kui “Troonide mäng”, sest siin ei anna elavate surnute probleemi lahendada ühe täpse noahoobiga. “Black Summer” jälgib väikese inimeste grupi ponnistusi ellu jääda ohtliku zombiviiruse leviku esimestel veristel kuudel.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.