Seriaalid

Ülevaade: Viaplaysse jõuavad sel kuul uued originaalsarjad

Muu hulgas linastub ka sari kirjanik Karen BlixenistFoto: Viaplay

Voogedastusplatvormile Viaplay on septembris lisandumas uut sisu, mis viib vaatajad nii Taani, Rootsi, Norra kui ka Inglismaale.

Sarja “Austusega” (“Honour”) kolmas hooaeg
12. september

Õigusbüroo Heder (Au) esindab peamiselt vägivalla- ja seksuaalkuritegude ohvriks olnud naisi. Pealispinna all peituvad Hederi naistel aga tumedad saladused, mis ohustavad nii neid kui ka firmat.

Ühe Viaplay vaadatuima originaalsarja kolmandas hooajas on õigusbüroo töötajate soov naiste õigusi kaitsta suurem kui kunagi varem, ent kas mineviku painete ja tuleviku väljakutsetega võideldes on seda üldse võimalik teha? Ja mis saab siis, kui asjaga on seotud ka terrorirünnak?

“Austusega” naaseb kolmanda hooajagaFoto: Viaplay

“Unistaja – Karen Blixeni teekond” (“The Dreamer – Becoming Karen Blixen”)
18. september

Draamasari Taani kirjanikust Karen Blixenist valmis koostöös Zentropa Entertainmentsiga. Peategelase rollis on Connie Nielsen.

Pärast 17 aastat Keenias on Karen Blixen kaotanud kõik. Tema ees seisab elu, mis sõltub täielikult tema perekonnast. Ta hakkab 1930. aastatel vabadust otsides tegelema oma noorusaegse unistustega – kirjutamisega.

“Unistaja” räägib Taani kirjanikustFoto: Viaplay

“Fenris”
25. september

Norra originaalsari viib vaatajad Norra ja Rootsi piiri äärde Østbygda väikelinna. Emma suundub väikelinna külla oma isale, hunditeadlane Mariusele, kes on hulluks läinud. Samal ajal on kaduma läinud ka kohalik poiss ja levivad kuulujutud, et hunt on ta tapnud.

Näitlejatest teevad kaasa Ida Elise Broch, Magnus Krepper jpt.

“Fenris” on Norra originaalsariFoto: Viaplay

“This England”
29. september

Kuueosaline Viaplay originaalsari jälgib Boris Johnsoni tormilisi esimesi kuid peaministrina, kui ta peab tulema toime COVID-19, Brexiti ning oma vastuolulise isikliku ja poliitilise eluga. Johnsoni rollis on Kenneth Branagh.

“This England” viib vaatajad InglismaaleFoto: Viaplay

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.