Seriaalid

Video: “The Witcheri” Netflixi seriaali võtteplats näeb välja üllatavalt kehv

Kaamerasilmale ette jäänud üksik Nilfgaardi sõdur.Foto: kuvatõmmis

“The Witcheri” Netflixi seriaali treilerit ei ole veel avalikustatud, kuid internetti on lekkinud näiliselt telefoniga filmitud video sarja võtteplatsilt.

Klipis näeme tumedatesse turvistesse rüütatud näitlejaid metsasalus mõõkadega ringi vehkimas. Tundub, et töötavad ka tossumasinad, sest ekraaniväliselt liiguvad kaadrisse valged tossukeermed. Jääb mulje, et filmitakse mingit lahingustseeni.

Veebisait Redanian Intelligence teab, et mustadesse turvistesse on riietatud “The Witcheri” maailmas eksisteeriva fiktiivse Nilfgaardi impeeriumi sõdurid. Paljudele fännidele ei meeldi aga turvise väljanägemine vähimalgi määral: arvatakse, et rüüd näevad välja odavad võltsid ja kodus põlve otsas kokku klopsitud ilmega.

Videos nähtavad turvised näevad välja tõepoolest üllatavalt odavad, kuid on tõenäoline, et sellisena need siiski lõpuks Netflixi ei jõua. Spekuleeritakse, et sõdurite väljanägemist parandatakse hiljem eriefektide abil ja lõplik produkt näeb välja kvaliteetsem. Lootus sureb igatahes viimasena.

“The Witcheri” keskmes on keskaegses fantaasiamaailmas üleloomulikke koletisi jahtiv Geralt (Henry Cavill), kes takerdub sageli ka erinevate kuningriikide poliitilistesse võimumängudesse. Geralti lood said alguse Poola kirjaniku Andrzej Sapkowski sulest, kuid laiematesse massidesse on need viinud mängustuudio CD Projekt REDi videomängutriloogia.

Seriaali filmitakse mitmetes hingematvalt kaunites keskaegse ilmega kohtades. Viska võttekohtades tehtud fotodele pilk peale siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.