Tele

„Ajujaht“ alustab täna uut hooaega prügibingo, “vilesti” ja trükikodade Tinderiga!

"Ajujahi" uus hooaeg alustab TV3 eetris 13. veebruaril kell 20.Foto: TV3

Täna alustab TV3s uut hooaega „Ajujaht“ – Eesti suurim äriideede konkurss. Marii Karelli juhtimisel astuvad õhtuses avasaates žürii ette sada silmapaistvamat tiimi, kes võistlevad koha nimel „Ajujahi“ arenguprogrammis.

Lisaks 75 000 euro suurusele auhinnafondile on Eesti Äriinglite Võrgustiku EstBan eestvedamisel nimekaimad ingelinvestorid lubanud välja panna 65 000-eurose investeeringu.

Esimeses kahes saates peavad „Ajujahi“ žüriiliikmed sõeluma välja sada tugevamat ideed.Pakutavate ideede osas võib vihjata näiteks prügibingole, „vilestile“ ja trükikodade Tinderile, kuid neid on veel palju ja väga põnevaid.

Vaatajad saavad tuttavaks kolme mehega, kes soovivad korraldada pisikest raputust jäätmemaailmas, kontrollides majapidamiste prügikäitlust lotoga. Oma arvamuse selle idee kohta annab otsekohese jutuga Saue vallavanem Andres Laisk.

Samuti näeb saates mõnda tuttavat nägu eelmisest hooajast, kes on tulnud lagedale kas täiesti uue tootega või muutnud mullu põrunud idee ärimudelit pea tundmatuseni.

„Ajujaht“ jõuab järjest sagedamini ka Eestis elavate välistudengiteni ja välismaalasteni – ühe tugeva tiimina võidab žüriiliikmete tähelepanu näiteks vähihaigetele vaimset abi vahendav teenus RecoveryCompanion, kelle tiimis on mitu välismaist eksperti.

„Ajujahi“ hooaeg kulmineerub 2. aprillil toimuva otsesaate ja superfinaaliga, kus jagatakse välja rekordilised 140 000 eurot auhinnaraha. Finaali jõuab kõigist esitatud äriideedest vaid kolm tugevamat.

„Ajujahi“ on ellu kutsunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi partner on SEB ja suurtoetajad Elisa ja Maxima. Seda rahastatakseEAS Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest. Lisaks toetavad Advokaadibüroo TRINITI, Lingvist, Tartu Loomemajanduskeskus, UMA Workspace, Harku vald, Saue vald, Tartu linn, Pärnu linn, Tallinna linn.

„Ajujaht“ alustab TV3s täna kell 20.00.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.