Tele

Alates aprillist näeb Eestis kahte uut telekanalit, kuid siin on üks konks

Duo 6 ja Duo 3 on nähtava alates 1. aprillist.Foto: Duo Media Networks

Neljapäevast, 1. aprillist lisanduvad Eesti telemaastikule kanalid Duo 3 ja Duo 6. Duo3 on kanalite loetelust leitav Sony Channeli positsioonilt ning Duo 6 Sony Turbo omalt.

See tähendab, et Duo 3 ja Duo 6 ei ole tegelikult nullist loodud uhiuued telekanalid. Eestis lakkavad olemast kanalid Sony Channel ja Sony Turbo ning nende kanalite uuteks nimedeks saavad vastavalt Duo 3 ja Duo 6. Kõik, kes saavad praegu vaadata kõnealuseid Sony kanaleid, näevad tulevikus probleemideta ka uusi Duo kanaleid.

Mõlema telekanali programm on meelelahutuslik ning toob võrreldes Sony kanalite sisuga kaasa ka mõningaid muutuseid. Duo 3 edastab programmi põnevuse ning krimisarjade fännidele, Duo 6 näitab komöödiat ja huumorit.

Mõlema kanali programmist leiab juba mitmeid eestlastele tuttavaid sarju, kuid pakutakse esmakordselt Eesti tele-ekraanidele jõudvat sisu.

Duo 3 hakkab näitama põnevussarju nagu “Kurjuse kannul” (“Criminal Minds”), “Ameeriklased” (“The Americans”), “Viimane hoiatus” (“Burn Notice”), “Manifest” (“Manifest”), “Rizzoli ja Isles”, “Grantchester” jpt.

Duo 6 keskendub erinevatele komöödiasarjadele. Eetrisse jõuavad “Kuidas ma kohtasin teie ema” (“How I Met Your Mother”), “Nanny” (“The Nanny”), “Õnnelikult lahutatud” (“Happily Divorced”), “Ema” (“Mom”), “Seinfeld”, “Kaks ja pool meest” jpt.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.