Amazon võib tuua teleekraanile eestlaste loodud arvutimängu “Disco Elysium”

"Disco Elysium" võib seriaali või filmina jõuda Amazon Prime Video striimimisteenusesse.Foto: ZA/UM

Eesti mängustuudio ZA/UM loodud paljukiidetud rollimäng “Disco Elysium” võib jõuda tulevikus kas filmi või seriaalina televaatajateni, kirjutab Deadline.

“Disco Elysiumi” adaptsiooni tootmise vastu on huvi üles näidanud meelelahutusettevõte dj2 Entertainment, mis on varasemalt töötanud “Siil Sonicu” filmi kallal.

Tundub, et “Disoci Elysiumi”filmi või seriaali jõudmine Prime Videosse ei ole veel kivisse raiutud. Hetkel hõlmab Amazoni ja dj2 vaheline leping eelmisel aastal ilmunud koostöömängu “It Takes Two” teleadaptsiooni loomist. Lisaks sellele on dj2 üles näidanud huvi ka teiste mängude, sealhulgas “Disco Elysiumi” ja “Life is Strange’i” seriaaliks või filmiks tegemise vastu.

2019. aastal ilmunud “Disco Elysiumis” kehastuvad mängijad elu hammasrataste vahele takerdunud detektiiviks, kes peab fiktsionaalses Revacholi linnas lahendama mõrvamüsteeriumi. Mäng võeti kriitikute ja fännide poolt soojalt vastu ning see võitis mitmeid auhindu.

Algselt oli “Disco Elysium” saadaval vaid arvutil. Nüüd saab seda mängida ka PlayStationi, Xboxi ja Nintendo Switchi peal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.