Tele

Aprillis saab hoo sisse populaarse saate “Laula mu laulu” uus hooaeg

Uus hooaeg alustab 16. aprillilFoto: Inspira

Telia Inspira kanalis alustab aprillis uut hooaega suursaade “Laula mu laulu”. 2022. aasta hooajal osalevad saates Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsmann, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja Põhja-Korea 5Miinusest

“See on esimene uus hooaeg üle seitsme aasta, kus senised lemmiklood saavad uue lahenduse,“ ütles saate produtsent Kaupo Karelson pressiteates. Viimati oli saade eetris 2015. aastal.

Sel hooajal hakkavad üksteise hitte esitlema Tanja Mihhailova, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja Põhja-Korea 5Miinusest. Helilooja eriepisoodis on Rein Rannap.

2022. aastal on saate toimumiskoht veetleva paisjärve kaldal kõrguv ja 19. sajandi alguses ehitatud, klassitsistlikus stiilis Kernu mõisakompleks. Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine.

Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida. Õhtul istutakse aga ühise peolaua taha ja kantakse väikese hingevärinaga ette üksteise kõige populaarsemaid laule.

“Laula mu laulu” uus hooaeg on Inspira eetris alates 16. aprillist laupäeva õhtuti kell 21.00.

Kõiki Inspira saateid on võimalik Telia TV klientidel tasuta 14 päeva jooksul järele vaadata ning hiljem on võimalik lugusid kuulata ka Telia Youtube’i kanalil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.