“Ma näen su häält” külalisnõunik Tanja: “Iga naine oskab luisata”

"Kui laulan duetti viisipidamatu inimesega, siis tuleb väga tore etteaste ja kui laulan lauljaga, ka siis on tore," sõnas Tanja.Foto: Mardo Männimägi

Sel pühapäeval astub telesaates “Ma näen su häält” külalisnõunikuna üles lauljatar Tanja Mihhailova-Saar, kes peab luiskaja olulisimaks omaduseks enesekindlust.

Tanja on saadet huviga jälginud ja õppinud tundmatute lauljate ja teesklejate käitumist ning mõtlemist analüüsima. “Sinu esmane mõte võib olla õige või vale – kuigi ma arvan, et olen hea äraarvaja, siis mõnikord eksin ka mina,” kommenteeris ta ja lisas, et ilmselt tuleb talle saates kasuks senine lavakogemus.

Luiskamisega on Tanja sõnul tal kõik väga hästi. “Põhiline, et seda kasutatakse õigetes kohtades,” ütles ta. 

Lisaks äraarvamisele tuleb Tanjal lava jagada viimasesse vooru jõudnud salapärase laulja või teesklejaga. “Ma väga loodan, et mul endal ei lähe sassi,” sõnas ta. “Nii palju mul on lootust, et mingi sisemine helistik on mul endal olemas.” 

Võiduraha asuvad püüdma kaks pikaajalist sõbrannat Kairi ja Kairiin, kes plaanivad võidu korral minna ühisele puhkusereisile. Nende tutvus sai alguse üle kümne aasta tagasi, mil nende lapsed käisid samas lasteaiarühmas ning sellest ajast peale on nad olnud lahutamatud.

Püsinõunikena asuvad saate arvajapaari abistama Grete Kuld, Andrei Zevakin, Estoni kohver ja Evelin Võigemast.

Tundmatutena astuvad sel pühapäeval lavale Kaitseväelane, Metali fänn, Reisisaatja, Sõnaseadja, Bussijuht, Robootikatudeng ja Koerakoolitaja. 

Kelle hääles peitub tõeline laululind ja kes suudab veenvalt teeselda, selgub juba pühapäeval kell 20.05 Kanal 2 saates “Ma näen su häält”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.