Kanal 2 saate “Ma näen su häält” nõunikepaneeliga liituvad Mart Juur ja Merlyn Uusküla

Püsinõunikena asuvad saate arvajapaari abistama Mart Juur, Andrei Zevakin, Estoni Kohver ja Grete Kuld. Merlyn Uusküla aga annab nõu ja esitab pärast võitjaga duetti.Foto: tootja

Kui Uusküla sõnul nõuab telesõu kaasamõtlemist, siis Juur kiidab selle ülletusmomente.

Uusküla sõnul on eduka mängu võtmeks sisemise intuitsiooni usaldamine ning meeles tuleb pidada, et kõik ei pruugi olla selline, nagu esmapilgul näib. “See mäng nõuab mõningast strateegiat, teeskleja peab oma tegevused hoolikalt läbi mõtlema, et olla veenev,” rääkis Uusküla.

Sel hooajal esimest korda nõunikepaneeli naasev Mart Juur ütleb, et saate võlu seisneb pidevates üllatusmomentides. “Siin võib hullusti nalja saada, aga võib ka näha täiesti hämmastavaid talente, kes elavad meiega koos, meie ajal.”

Kuigi Juur elab saatele kaasa kodus ja nõunikuna stuudios, ei sooviks ta ise kunagi lavale astuda ega arvajaks hakata. Ta naljatles: “Ma olen nii vana inimene, mul on nii nõrgad närvid, ma arvan, et ma saan südari, kui ma pingelises olukorras pean nii kaalukaid otsuseid hakkama langetama.” 

Arvajana paneb end sel korral proovile Järgmine Tõnisson ehk Mihkel Juhkam, kes on varem teesklejana ise saate kinni pannud. Esimesel hooajal suutis ta ära petta nii nõunikud kui ka arvajad. Nüüd keerab ta võiduka lavakogemuse taas enda kasuks ja asub koos täditütre Heretiga ise teesklejaid välja noppima. “Elu on teater ja ei tasu uskuda kõike, mida näed,” kommenteeris Juhkam.

Tundmatutena astuvad sel pühapäeval lavale Modell, Geopeitur, Taksojuht, Loodusrändur, Trennihunt, Lohesurfar ja Baarmen. 

Kanal 2 saade “Ma näen su häält” jõuab eetrisse pühapäeval kell 20.05.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.