Tele

Heategevussaade “Inglite aeg” kutsub üles abivajajatest teada andma

"Inglite aega" juhib ka sel aastal Keili Sükijainen.Foto: TV3

TV3 heategevusaade “Inglite aeg” on ka sel aastal Eestimaa inimeste abiga abivajajaid toetamas. Praegu on kõigil võimalik teada anda neist, kes abi vajavad.

Kõik, kes ise seisavad raske katsumusega silmitsi või teavad kedagi, kes on sattunud olukorda, millega omal käel toime tulla pole võimalik, on oodatud murest teada andma telefonile 5504881 või kirjutama e-posti aadressile: aita@tv3.ee

“Inglite aeg” on heategevussaade, milles kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud abivajajate vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab. Tänu Eesti rahva abile on suurte summadega toetatud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest vaid oma jõududega välja tulla on väga keeruline või isegi võimatu.

Eelmisel aastal koguti heade inimeste toel 223 539 eurot, millest said abi haruldast haigust põdevad õde-venda Amy ja Elari Markus, aastaid raske haigusega võidelnud noor neiu Irina, nägemise kaotanud arhitekt Jakob Jõgisuu ning tulekahjus kodu ja lapselapse kaotanud Muhu perekond Kaunissaar.

Toimetas Martin Liivand.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.