Tele

Kaksikud versus Roald Johannson: täna alustab Eestis kaks uhiuut telemängu

Kanal 2s alustab Roald Johannsoni uus saade, TV3 püüab vaatajaid kaksikutega.Fotod: Remo Tõnismäe/TV3

12. märtsi õhtul jõuab Eesti televaatajateni kaks uut telemängu: Kanal 2 eetris alustab kell 20 Roald Johannsoni juhtimisel “Kui vana ma olen?” ning TV3 toob kell 21 eetrisse telemängu “Kes teaks?”, mida veavad kaksikutepaar Alice ja Elyne Aaviksoo ning Märt ja Priit Pius.

Mitte just kõige üllatuslikumalt tuleb Kanal 2 saate “Kui vana ma olen?” osalejatel ära arvata saatekülaliste vanused. Võistlejad võivad koju viia 10 000 eurot, kuid selleks peab täpselt välja nuputama kuue inimese vanused. Iga eksitud aasta võtab võidusummast maha teatud summa.

Esimeses saates hakkavad vanust arvama Lisanne ja Allan. Foto: Remo Tõnismäe/Kanal 2

Esimeses saates arvavad tundmatute inimeste vanust Lisanne ja Allan, kes tutvusid ühiste tuttavate kaudu eelmise aasta kevadel karantiini lõpus ning on äsja kokku kolinud. Lisanne on Tartu Ülikoolis füsioteraapia magistrant ning töötab Tartus füsioterapeudina. Allan on lõpetanud informaatika ja töötab Fortumos.

TV3 lööb kell 21 letti populaarteadusliku telemängu “Kes teaks?”, mis pakub harival ja lõbusal viisil võimalust teada saada ootamatutele küsimustele huvitavaid vastuseid. Saatejuhid on kaksikud Alice ja Elyne Aaviksoo, tiimide kaptenite rollis astuvad üles Märt ja Priit Pius.

Piusid ja Aaviksood. Foto: TV3

“Igas saates on mõlemal kaptenil küsimustele vastuste leidmisel abiks üks tuntud inimene,” selgitab saate produtsent Kaupo Karelson. “Vastuste variandid vajavad läbi kaalumist ning avasaates aitavad seda teha Jan Uuspõld ja Sepo Seeman.”

“Kes teaks?” saate formaat “Who Knew?” pärineb Saksamaalt, kus seda on tehtud juba aastaid. Lisaks on selle formaadi ostnud Portugali, Rumeenia, Sloveenia, Slovakkia ja teiste riikide telekanalid. Leedus läks saade eetrisse esimese koroonalaine ajal ning sai suure populaarsuse osaliseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.