Kanal 2 saates “Öökülaline” avab vaatajatele oma vastvalminud kodu ukse Mari Jürjens

Lõppenud suvi on olnud Mari Jürjensile nii töörohke, et tema hääl on veidi kannatada saanud ning kurk kähe. Foto: tootja

Saates minnakse koos nii Mari Jürjensi kontserdile kui ka valmistatakse perekeskis süüa.

Jürjens jõudis suure publiku ette 2010. aastal, kui tema laul “No näed” avalikkuseni jõudis. Sel laupäeval läheb tema juurde öökülaliseks saatejuht Mart Normet. Äsja oma perega metsade vahele kolinud näitleja avab televaatajale oma kodu ukse ja südame.  

Tänaseks juba neli täispikka albumit välja andnud Jürjens on lõpetanud Viljandi kultuuriakadeemia näitleja eriala. Paljude laste jaoks on ta tuntud ka kui nõianeiu “Nöbinina”. Sel suvel 40 korda publiku ette astunud Jürjens on oodatud nii väikestel kui ka suurtel lavadel. Tema laul on kõlanud laulupeol ning lauljana on ta üles astunud Vabariigi aastapäeva kontserdil ja tänavu ka Laulu- ja tantsupeol.

Jürjens kolis äsja koos oma perega Tallinnast Kohilasse ning on seal värskelt valmis saanud hubase kodu. Laulja elab oma unistuste majas koos nelja mehega: kolme poja ning näitlejast abikaasa Mikuga. “Mina kasvasin õdedega,” ütles Jürjens. “See, et mul on nüüd ümberringi hästi palju poisse – ega ma alati kõigest nende puhul aru ei saa, aga samas on selles ikka midagi vägevat ja ägedat ka.”

Saade jõuab Kanal 2 ekraanile laupäeval kell 19.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.