Laupäeval jõuab eetrisse Jan Uuspõlluga “Öökülaline”, kus ta räägib ausalt, mis tegelikult tema peas ja hinges toimub

“Öökülaline” külastab Jan Uuspõldu augustikuu viimastel päevadel tema Tallinna kodus.Foto: tootja

“Öökülalise” saatejuhi Mart Normeti sõnul räägivad nad saates Uuspõlluga südamest südamesse. “Nalja saab ka, aga üldiselt on see üks väga aus ja tõsine saade, kus kõnelevad ka pausid ja vaikusehetked,” kommenteeris Normet.

Jan Uuspõld on suurte rollide mees nii laval kui ka elus. Terve suve on tema pöördeid täis eraelu andnud kõneainet kõmumeediale. Mis õigupoolest toimub selle mehe elus, kel on teatrilaval ja ekraanil alati valida mitme erineva maski ja rolli vahel. Milline on Jan Uuspõld päriselt? “Öökülalise” saates võtab Jan Uuspõld maski maha ja astub rollist välja.

“Jan on viimased kuu aega hoidunud meediatähelepanust, sest see suvine armumise lugu ning selle kiire lõpp on suunanud teda veel sügavamalt endasse vaatama,” rääkis Normet. “Olen väga tänulik talle usalduse eest, et ta lubas mind endale külla ning me saame rääkida tõesti südamest südamesse ja jõuame teemadega erakordselt sügavale välja.”

Mart Normet leppis Jan Uuspõlluga öökülaliseks minemise kokku juba kevadel, mil Uuspõllu suveseiklustest ei olnud veel midagi kuulda. “Sellest pidi tulema üks võrdlemisi rahulik ja mõtlik saade suurepärase näitleja ja koomikuga, kes saab sel aastal 50aastaseks ning on mingis mõttes maha rahunenud ja oma koha elus leidnud,” rääkis Normet. “Aga võta näpust! Suvi oli täis pöördeid, mida ei osanud ka peaosaline ise ette näha.”

“Öökülaline” külastab Jan Uuspõldu augustikuu viimastel päevadel tema Tallinna kodus ning otsib vastust küsimustele.

 “Öökülaline. Jan Uuspõld” on Kanal 2 eetris laupäeval kell 19.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.