“Roaldi retked” hooaja avaosa: Lääne-Virumaalt pärit Mirjam rajas Austraalias koerte jõusaali

Mirjam Kunnbergi sõnul pole tänapäeva koertel linnastumise või käitumisprobleemide tõttu enam palju võimalusi korralikult joosta.Foto: tootja

Mobiilne jõusaal on kohalikus meedias laineid löönud: Mirjam Kunnberg on rääkinud sellest nii ajalehtedele kui ka televisioonile.

“Keeran hooaja avasaates nunnumeetri täiesti põhja, sest meil on eetris suuremad ja väiksemad penid, tõukoerad ja krantsid, haukuvad koerad ja natuke vaiksemad tegelased – teisisõnu terve plejaad karvaseid nunnupalle,” kommenteeris Johansson. “Ja kõiki neid armsaid neljajalgseid ühendab üks ja sama hobi – nad naudivad jooksmist ei kuskil mujal, kui eestlanna Mirjam Kunnbergi kaubaautos.”

Kunnbergi idee panna koerad autos jooksma sai alguse juhusest, kui ta leidis TikTokist video USA tuntud koeratreenerist, kes oli püsti pannud just sellise ettevõtmise. Kuna Austraalias oli see turunišš veel täitmata, võttiski eestlanna asja kohe käsile. 

Tema sõnul võtavad paljud endale koera, aga veedavad enamus aega tööl, mistõttu pole neil aega oma lemmikuga tegeleda. “Tihti elavad nad tagahoovis, kus pole midagi teha ja koerad lähevad hulluks – jooksevad ringiratast ja ei saa ennast välja elada,” ütles Kunnberg. “Nii et, see on väga hea asi.”

“Roaldi retked: Kutsavaguniga kängurumaal” alustab täna kell 20.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.