“Roaldi retked” Uus-Meremaal: lastekodus kasvanud Andresest sai teisel pool maakera modell

Kuigi Eesti lipuvärvid on tema jaoks auasi, polnud Andrese lapsepõlv kodumaal sugugi õnnelik. “Minu jaoks ongi tema lugu seda inspireerivam, et oma kodust ja oma vanematelt ei saanud ta kaasa absoluutselt midagi positiivset,” sõnas saate autor Johannson.Foto: tootja

Raske lapsepõlve kiuste tegutseb Andres modellina ja müüb luksusautosid.

Tihti arvatakse, et lastekodus üles kasvanud noored ei tule iseseisva eluga toime ning võivad vahel isegi kuritegelikule teele sattuda. Kuid aeg-ajalt annab rasketes oludes üles kasvamine sulle hoopis ekstramotivatsiooni ning võid jõuda näiteks Uus-Meremaale, istuda luksusliku sportauto Maserati roolis ning olla tippmodell.

Roald Johannson leidis Uus-Meremaa suurimast linnast Aucklandist üles Läänemaa poisi Andrese, kes on tulnud läbi paksu ja vedela ning naudib nüüd oma julgete otsuste vilju.

Kunagine Eesti meister taipoksis on läbi raske lapsepõlve ja elu eri lastekodudes jõudnud maailma avastades välja kaugesse saareriiki Okeaanias. Ning just seal kaugel naudibki Haapsalu lähistelt Parila külast pärit Andres oma seiklejahinge vilju. 

Reportaaž “Roaldi retked. Lastekodust maailma lõppu” on Kanal 2-s täna kell 20.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.