Tele

Kas täna “Duublit” vedama hakkavad Margna ja Jõekalda suudavad “Õhtuse vahetuse” uuesti vaadatavaks muuta?

Margna ja Jõekalda on kogenud saatejuhid ja meelelahutajad, kuid kas nad suudavad "Duubli" päästa?Foto: Madis Sinivee/Postimees/Scanpx

Alates tänasest võtavad eriprojekti “Duubel: Õhtune vahetus” juhtimise üle tuntud saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda. 

Jõekalda ja Margna on kogenud saatejuhid, kes suudavad loodetavasti “Duublisse” tagasi tuua professionaalust ja kvaliteeti, mis on “Õhtusest vahetusest” seni puudu olnud. Hiljuti “Duublit” vedanud Mart Sanderi ja Brigitte Susanne Hundi ning Jesper Parve ja Kirsti Timmeri paarisrakendid on pannud nii mõnedki televaatajad kulme kegitama.

Kulmud on kerkinud ka Geeniuses. Kirjutasime hiljuti, et meie arvates on TV3 uus plaan tuua ekraanile “lõbusat sodi” vähem lõbus ja rohkem sodi ning “Õhtuse vahetuse” eriprojekt on seda edukalt ilmestanud.

Pildimäng ja auhinnad

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda “Õhtuse vahetuse” teeb eriliseks igaõhtune pildimäng, kus vaatajatel on võimalik ka auhindu võita. Kuigi ülesanne on uus, siis närviliselt Kristjan Jõekalda ennast ei tunne.

“Tunnistan ausalt, et sel nädalal üllatame ja paneme proovile nii iseennast kui ka televaatajaid. Me lihtsalt pole kunagi varem sellist asja teinud,” rääkis Kristjan Jõekalda,

Ta lisas, et temal väga suurt närvi sees ei ole, kuna hädaolukorras saab toetuda kaassaatejuhile Teet Margnale: “Vana sõber Teet teeb loodetavasti terve saate minu eest ära ja lisaks on ta ilus,” muheleb Jõekalda.

“Duubel: Õhtune vahetus” Teet Margna ja Kristjan Jõekaldaga alustab TV3s täna kell 19.25.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.