Tele

Kõlakas: “Sõbrad” naasevad koos originaalnäitlejatega teleekraanile

Väidetavalt naasevad hittseriaali “Sõbrad” staarid peagi pärast 16-aastast pausi uuesti koos teleekraanile.

Mida me “Sõprade” taasühinemise kohta täpsemalt teame ja kui tõsiselt ringlevatesse kuulujuttudesse suhtuda saab?

Leping on juba olemas?

Väidetavalt on Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Courtney Cox, David Schwimmer ja Matt LeBlanc allkirjastanud uue koostöölepingu. Lihtne see kindlasti ei olnud, sest läbirääkimised on toimunud pikki aastaid.

Sahinad on käinud juba ammu, et midagi on tulemas ja õhk on olnud sellest paks, aga seni on kõik osalised öelnud, et ühtegi uut “Sõprade” osa ei tule.

Ka sarja stsenaristid Martha Kauffmann ja David Crane rääkisid 2019. aasta septembris Tribeca filmifestivalil, et joon on juba alla tõmmatud ja nad andsid endast parima, et kümnes hooaeg vääriliselt kokku tõmmata.

Kauffmann lisas, et neil on ei ole mingisugust soovi hakata enda tööd üle trumpama. Aga, võta sa näpust, sest nii Kauffmann kui ka Crane löövad uues osas kaasa.

Mida me teame?

Seni on teada, et vanu sõpru taasühendav episood kestab tund aega. Varasemalt on ühe osa pikkuseks olnud keskmiselt 22 kuni 23 minutit. Jutud käivad, et kauaoodatud kokkutulekut saab näha 2021. aastal, kuid ametlikult ei ole veel midagi avalikustatud.

Kui iga seriaali episoodi eest said staarid palka miljon dollarit, siis uue tunniajase osa eest kukub osatäitjate kontodele kolm kuni neli miljonit dollarit.

“Sõprade” taasühinemisest on potentsiaalselt meedias rääkinud Jennifer Aniston, kes avaldas Elleni saates, et “töötab millegi kallal”. Matthew Perry avaldas enda Twitteri kontol, et varsti on midagi suurt tulemas. Nii hakkabki juba peas mängima “Sõprade” tunnusmeloodia.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.