Tele

“Kuuuurija” alustab uue hooajaga: avasaade räägib kinnisvarast ja elavalt matmisest

"Kuuuurija" on eetris esmaspäevitiFoto: Kanal 2

Täna alustab “Kuuuurija“ 14. hooaeg, mis toob ka sel sügisel Katrin Lusti juhtimisel Kanal 2 ekraanile sekkumist ja tähelepanu vajavad teravad teemad. Avasaates on õpetlik lugu kinnisvara soetamise ohtudest ning jahmatama panev elavalt matmine surmalaagris.

Esimeses saates sõidab Kuuuurija Pärnumaale, kus üks noor pere ostis väidetavalt järelmaksuga maja. Kuus aastat hiljem teatas omanik aga, et maja nad endale ei saa ja nad on kõigest üürnikud. Perel ei jäänud üle muud, kui kolme tütrega kodust välja kolida ning alustada kõike nullist.

“Tänane saade on eelkõige hoiatav, sest tagasiulatuvalt enam midagi teha ei saa ja kolme lapsega perekond on lõplikult oma kodust ilma,“ sõnas Lust. “Saate eesmärk on hoiatada, kuidas ei tohiks oma kodu kunagi osta.”

Saate teises pooles võtab “Kuuuurija” ette midagi hulljulget ja müstilist. Selgeltnägijate tuleproovi saate võitnud Anu Pahka korraldab eriskummalisi surmalaagreid, kus ta õpetab surma mitte kartma ja surmaga sinapeale saama.

“Kuuuurija” reporter Aleksandra Jurman käis omal nahal järele proovimas, mis tunne on kirstus lebada ja end elavana maha matta lasta. See on ainulaadne kogemus, millega igaüks toime ei tuleks.

“Kuuuurija“ alustab Kanal 2-s täna kell 20.00, kohe pärast “Reporterit”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.