Tele

Mihhail Kõlvart selgitab täna “Tallinna kodanikes”, kas pealinn pannakse koroona tõttu uuesti lukku

Saadet "Tallinna kodanikud" juhib Neeme Raud.Foto: TV3

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart on täna õhtul valmis vastama “Tallinna kodanike” saatejuhi Neeme Raua kõigile küsimustele, muu hulgas ka sellele, kuidas erineb riigimees poliitikust või kui palju on tõtt iidses aasia sõjatarkuses: alanda esmalt ootusi ja siis ületa neid? 

Teemaks tulevad ka Tallinnas rakenduvad uued koroonameetmed – koolid saavad termokaamerad ning õpetajad kannavad maske ja lapsevanemad vajavad nüüdsest õppehoonesse sisenemiseks eriluba. Nakkuskordaja on pealinnas 31,5, samas kui kevadel eriolukorda välja kuulutades oli näitaja 4,2. Kas Tallinn pannakse lukku?

Lisaks arutletakse, kas Tallinn on tõesti Euroopa kõige rohelisem pealinn ning kui palju osatakse Tallinna rohelust kasutada ja väärtustada? Või kas Tallinnal on plaan autode diktaati vahendada ja kuidas? Neil teemadel saavad sõna Rohelise pealinna projektijuht Mart Normet, Anna May Nagel Tallinna Linnavalitsuse kommunikatsiooniosakonnast ja Rohetiigeri projektijuht Eva Truuverk.

Juttu tuleb ka Tallinna maratonist, mis toimub tänavu virtuaalselt – mida see tähendab? Teemat kommenteerivad  Tallinna Maratoni peakorraldaja Mati Lilliallik, Tallinna Spordi ja Noorsooameti juhataja Aivo Normak ja Ironman 2020 osaleja Kaidi Kivioja. 

“Tallinna kodanikud” Neeme Raua juhtimisel on TV3 otse-eetris täna kell 22.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.