Tele

Netflixi TOP 10: eestlaste uus lemmik on värske nurga alt jutustatud Sherlock Holmesi lugu

Netflixi on jõudnud Holmesi-lugu, milles Sherlock ei mängi keskset rolli.Foto: Netflix

Eesti Netflixi vaadatavusedetabeli tippu on tõusnud uus seriaal “The Irregulars”, mis räägib üleloomulike elementidega vürtsitatud loo kuulsa detektiivi Sherlock Holmesi abilistest.

“The Irregularsi” keskmes ei ole Holmes ise, vaid teda ja doktor Watsonit abistav kodutute laste trobikond. Kuigi tegevus toimub viktoriaanlikus Londonis, siis ajaloolist täpsust ja tuntumate Holmesi-lugude ümberjutustust siit otsida ei tasu.

Unusta Holmes, kes lahendab kuritegusid kaine mõistuse ja loogikaga. “The Irregularsi” Londonis leiavad aset võimatuna näivad üleloomulikud ja salapärased juhtumid, millega tänavalapsed tegelema peavad. Nemad lahendavad kuriteod, kuid narkoprobleemiga maadlev geniaalne Holmes saab endale kogu au ja kuulsuse. Tüüpiline!

Vaadatavusedetabeli teiselt kohalt leiame samuti uue tulija. Film “Bad Trip” meenutab mõneti “Boratit”: räägitakse lugu kahe sõbra teekonnast New Yorki, mille jooksul tehakse varjatud kaamerate ees tünga pahaaimamatutele ameeriklastele.

Selle nädala uutest tulijatest tasub esiletõstmist ka laialdast positiivset vastukaja saanud dokumentaal “Seaspiracy”, mis asub Eesti populaarsusedetabelis kuuendal kohal. Selle filmi keskmes on globaalne kalatööstus ning selle katastroofiline mõju merekeskkonnale ning maailma ökosüsteemile laiemalt.

Eesti Netflixi populaarseimad filmid ja sarjad:

  1. The Irregulars
  2. Bad Trip
  3. RuPaul’s Drag Race
  4. Ginny & Georgia
  5. Riverdale
  6. Seaspiracy
  7. Formula 1: Drive to Survive
  8. Dota: Dragon’s Blood
  9. Who Killed Sara?
  10. A Week Away

Kas tead, kes on need kuus eestlast, kes on kaasa teinud tuntud Netflixi filmides ja seriaalides?

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.