Tele

Sel sügisel Kanal 2 eetrisse jõudma pidanud “Alo” tuuakse teleekraanile hoopis kevadel

Foto: Elisa.

Sel sügisel pidi televaatajateni jõudma komöödiasarja “Alo” teine hooaeg, ent tähelepanelikud televaatajat märkasid, et lubatud osad siiski Kanal 2 eetrisse ei jõudnud. Nende nägemiseks peab ootama kevadeni.

“Alo” teine hooaeg valmis Elisa ja Kanal 2 koostöös, mistõttu said sarja esmalt näha Elisa Huubi kasutajad. Aprillis jõudsid sinna uue hooaja esimesed viis osa ning suvel lisandusid ka järgmised.

Sarnaselt plaanis sarja poolitada ka Kanal 2, lubades sügisel näidata esimesed viis osa ja uuel aastal ülejäänud viis. Tegelikkuses jõuab aga kogu hooaeg alles kevadel eetrisse.

“Teleprogrammi planeerimisel tuleb ikka ette muudatusi,” kommenteeris Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus, miks ei saanud “Alot” sügisel näha.

“Tõepoolest oli juulis esialgne plaan “Alo” sügishooajal näidata, kuid programmi planeerimisel ja parima eetriaja leidmisel on otsustatud see sari siiski kevadhooajal eetrisse planeerida,” lisas ta.

Seega peavad need “Alo” fännid, kes Elisa Huubi kliendid ei ole, veel natuke kannatust varuma ja sarja teise hooaja nägemiseks kevadet ootama. Millal täpselt sari linastub, ei ole veel teada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.